Název nářadí

Vysavač Kärcher WD 6 P Premium

Multifunkční vysavač má ultra vysoký sací výkon a nízkou spotřebu. Má patentovanou technologii odnímání filtru, která umožňuje, aby se při vyjímání filtru zcela zamezilo kontaktu s nečistotami. Dokáže vysát suché i mokré nečistoty. Pokud je filtr zašpiněný, lze použít tlačítko, pomocí kterého dojde pomocí silných impulzních nárazů vzduchu k vyčištění a obnovení sacího výkonu vysavače. Vysavač má zásuvku, která umožňuje pracovat s připojeným elektronářadím. Nádrž je vyrobena z ušlechtilé oceli, pro maximální životnost a nově vyvinuté příslušenství zajišťuje optimální výsledky čištění. Příslušenství obsahuje odnímatelnou rukojeť s elektrostatickou ochranou, vypouštěcí šroub pro případ většího množství vody, parkovací polohu a další.

Technické údaje

Výhody

Výkonné čištění filtru
Pomocí silných impulzivních nárazů vzduchu je možné přepravit nečistoty z filtru do nádrže na jediné stisknutí. Díky tomu dojde k rychlému obnovení sacího výkonu.

Patentované odnímání filtru
Díky patentované technologii je možné filtr odejmout vyklopením filtrační kazety zcela bez kontaktu s nečistotami. Díky tomu je možné střídat mokré a suché vysávání bez výměny filtru.

Zásuvka pro práci s elektronářadím
Při hoblování, řezání nebo broušení je možné přímo odsávat nečistoty. Vysavač se pak automaticky zapne nebo vypne podle toho, jak pracuje elektrické nářadí.

Praktický fukar
Kde není možné vysávat, může se hodit fukar, ten dokáže odstraňovat bez námahy nečistoty například ze štěrkových ploch.

 

Variabilní příslušenství
Pro dosažení maximálního výsledku čištění bez ohledu na to, zda se jedná o nečistoty hrubé nebo jemné, suché nebo mokré, slouží nově vyvinutá podlahová hubice a sací hadice. Odnímatelná rukojeť pak umožňuje nasazení různorodých hubic přímo na sací hadici tak, aby bylo sání maximálně jednoduché i ve stísněných prostorách.

Ceník půjčovného

1 den 390 Kč bez DPH
     
Záloha 3000 Kč

 

Ulehčete si práci
a napište nám!